/ GENEL SAĞLIK

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sessiz Düşman Hipertansiyon

Hipertansiyon hastalığı, ülkemizde yaklaşık 15 milyon kişide görülmektedir. Bu hastaların sadece %5-6’sı etkin bir tedavi ile tedavi edilmekteve hastalar sağlığına kavuşmaktadır.

Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Bu özel gün, İnsan Hakları temelinde, kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmıştır.

EFA

İçindeki Karizmayı Ortaya Çıkart

Pek çoğumuz kendini değiştirmek ve geliştirmek için bir çok eylemlerde bulunmuşuzdur. Sayısızca kişisel gelişim kitapları okuyup, videolar izleyip ve eğitimlerden geçmişizdir. Fakat hala içimizde bir ses “yok ya olmadı, oluyor, bişeyler eksik” diyor.

Uranüs Yeniden Boğa Burcunda

Uranüs gezegeninin burçlara göre hareketleri ve yükselen burcunuza etkileri

Domuz Gribi Belirtileri ve Korunma Yolları

Influenza tip A virüsünün insanlarda oluşturduğu, solunum yolu hastalığıdır, mevsimsel olarak genellikle sonbahar sonu, kış ve ilkbaharın ilk aylarında görülür.

Vitamin Ve Minerallerin Püf Noktaları

Vitaminler enerji üretmeyen organik maddeler olup, normal metabolik fonksiyonların devamı için küçük miktarlarda gerekli olan maddelerdir.

Panthenol - Cire Aseptine

Migren Belirtilerine Dikkat

Sıradan bir baş ağrısı olmayıp, tedavisi mümkün nörolojik bir hastalık olan migren, doktora en fazla başvurulan rahatsızlıklardan biridir.

Yapay Tatlandırıcı - Aspartam Kullananlar Dikkat

Binlerce gıda ürününde ve bazı ilaçlarda bulunan yapay bir tatlandırıcıdır ASPARTAM. Düşük kalorili olmasından ve sofra şekerinden 200 kat daha tatlı olmasından dolayı hazır gıda sektöründe ve diyet ürünlerde sıklıkla tercih edilir.

En Çok Okunanlar


Şahmeran Efsanesi

Evvel zamanda, Mezopotamya topraklarında doğmuş bir efsane Şahmeran... Yüzyıllardan beri anlatılagelen…